Blog o mne

Ako začat? Priznám sa, že toto je môj prvý blog vôbec, takže bude sranda ;o) Moja cesta ku kabelkám začala už veľmi dávno a podľa mňa som o nej ani nevedela. Určite však vedeli o tom moje skrine, nikdy v nich totiž nebol na kabelky dostatok miesta a ešte môj manžel, ktorý si už za tie roky na túto moju záľubu zvykol a možno nezvykol, ale musel. Počet mojich kabeliek nikdy nie je dostatočný a z každej dovolenky si zaručene jednu ďalšiu prinesiem :o) Aj vy to tak máte?

Jedného dňa som sa rozhodla, že už si kabelky nebudem len kupovať, ale ich budem aj predávať. Veď prečo nie? Je to oblasť, ktorú mám rada a nielen ja, hádam každá žena sa poteší novému módnemu doplnku, ktorým kabelka bezpochyby je. Predstava vlastného podnikania zneisťovala mojich blízkych a tak mi dávali vzácne rady ako sa tomuto môjmu nápadu vyhnúť, no našťastie som dostatočne tvrdohlavá a tak som tu ja a moja značka MIRRORMIRROR. Nuž a tam niekde vznikla myšlienka a našťastie nielen myšlienka mať vlastné podnikanie, vlastný obchod s kabelkami a doplnkami s pridanou hodnotou v podobe vlastných návrhov.

Navrhujem kabelky Mirrormirror, ktoré sú unikátne tým, že si ich môžte vyskladať podľa seba a svojho vkusu. Skladajú sa z dvoch častí, tela kabelky v rôznych farbách a vršku/flapu, ktorý je meniteľný pomocou troch cvočkov. Flapy sú pestré v rôznych farebných prevedeniach s motívmi folklórnymi, letnými, celoročnými… Takýmto spôsobom si vystačíte s jedným telom kabelky - napr. bielym a k tomu si môžte nakombinovať dva, tri či štyri flapy, čiže máte napr. 4 varianty, ale v šatníku zaberú miesto iba jednej kabelky. No nie je to úžasné? Toto musí oceniť snáď každá žena, ale i muž, môj určite.

Okrem crossbody Mirrorriek Vám ponúkam ešte rôzne iné zaujímavé nevšedné kabelky a tiež doplnky - ramienka a prívesky, ktoré vám vedia krásne oživiť jednofarebné kabelky, ktoré sa isto nájdu v skrini každej v vás.

Zbožňujem pestrosť, farby a to je presne to čo u mňa nájdete. Inšpirujem sa módou, slovenským folklórom, prírodou, v princípe všetkým čo sa okolo mňa deje, čiže stále mám oči a uši na stopkách. Samozrejme s odstupom času sú to už aj ohlasy zákazníčok a ich predstáv, ktoré sa budem snažiť v budúcnosti zapracovať. Všetko v rámci svojich možností a schopností keďže sa kabelkám budem venovať popri práci, rodičovská dovolenka mi práve skončila a tak to s voľným časom bude náročnejšie. Ak ste čítali knihu Alchymista od Paulo Coelho, tak isto viete, že keď niečo veľmi chcete, celý vesmír sa spojí aby ste to dosiahli. Tento citát momentálne najlepšie vystihuje ako to všetko cítim a vnímam.

Milé žienky, ak aj vy váhate nad tým, či začať podnikať, niečo tvoriť, inšpirovať druhých, chcem vám týmto dodať odvahu, choďte do toho, lebo ďalšia šanca, príležitosť už nemusí prísť. Dajte to na dámu, žite svoj sen!

A ja vám všetkým veľmi pekne ďakujem za priazeň a podporu ;o)