Dámske crossbody kabelky

Dámske crossbody kabelky s meniteľnými flapmi/vrškami, ktoré si samy vyskladáte. Vždy iná a pritom stále tá istá. Jedna kabelka s množstvom variácií. 

Dve v jednom, tri v jednom alebo ešte viac? Pri navrhovaní týchto kabeliek som sa inšpirovala svojim okolím, prírodou, fantáziou, slovenským folklórom a v neposlednom rade módnymi trendami. Vyberte si základnú kabelku, ktorá môže byť čierna, biela, modrá, žltá alebo bordová a k nej flapy/klopy, ktoré sa Vám páčia. Sú veľmi ľahko meniteľné, na zadnej strane kabelky sú tri cvočky. V základnej ponuke je vždy jedna celá kabelka a k nej ešte jeden flap navyše, ciže hneď máte kabelky dve. Samozrejme, flapy môžete dokupovať a svoju zbierku rozširovať. Taktiež si môžte flap v základnej kabelke zmeniť, stačí mi to napísať do poznámky. Kvalitná PU koža (koženka) je doplnená o 120 cm dlhé kovové pozlátené ramienko a uzatváranie na otáčanie.

Nakombinujte si podľa svojich predstáv a doplňte tak svoj outfit o najkrajšiu kabelku.

 
39
39 13939
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

   
 • DW3A3288 Kód: 159/KOZ
  Skladom

  Letná dámska crossbody kabelka s flapmi/ klopami ladiacimi presne k vášmu outfitu. Vždy iná a pritom stále tá istá, najkrajšia kabelka.  Mne ladí ku bielemu telu kabelky flap Margaret, ale je to na Vás. Nakombinujte si svoje dva flapy podľa vášho vkusu.


  €39
  Značka: MirrorMirror Záruka: 2 roky
 • DW3A2839 Kód: 171/KOZ
  Skladom

  Dámska crossbody kabelka s flapmi/ klopami ladiacimi presne k vášmu outfitu. Vždy iná a pritom stále tá istá, najkrajšia kabelka. Mne ladí ku čiernemu telu kabelky flap Black&White, ale je to na Vás. Nakombinujte si svoje dva flapy podľa vášho vkusu.


  €39
  Značka: MirrorMirror Záruka: 2 roky
 • cadeau Kód: 192

  Vyberte si tento darčekový kupón, pokiaľ chcete svojej kamarátke, sestre, mame, dcére či priateľke dať nejaký jedinečný darček napr. pod Vianočný stromček, ale neviete ktorá farba crossbody kabelky v kombinácii s ktorými flapmi by ju potešila. 


  €39
     
  Značka: MirrorMirror Záruka: 2 roky
 •  
 • DW3A3286 Kód: 168/KOZ
  Skladom

  Dámska crossbody kabelka s flapmi/ klopami ladiacimi presne k vášmu outfitu. Vždy iná a pritom stále tá istá, najkrajšia kabelka. Mne ladí ku modrému telu kabelky flap Folklór, ale je to na Vás. Nakombinujte si svoje dva flapy podľa vášho vkusu.


  €39
  Značka: MirrorMirror Záruka: 2 roky
 • DW3A2845 Kód: 139/KOZ
  Skladom

  Dámska crossbody kabelka s flapmi/ klopami ladiacimi presne k vášmu outfitu. Vždy iná a pritom stále tá istá, najkrajšia kabelka. Mne ladí ku žltému telu kabelky flap Kenza, ale je to na Vás. Nakombinujte si svoje dva flapy podľa vášho vkusu.


  €39
  Značka: MirrorMirror Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom