Dámske kabelky MirrorMirror a cestovanie? Perfektná kombinácia!

Cestovanie je pre nás ženy častokrát nočnou morou. Na hory, k moru či na chatu alebo do milovanej metropoly by sme si najradšej zobrali polovicu domácnosti. Nejedná sa iba o oblečenie, ale aj kozmetiku, doplnky či kabelky a rôzne iné drobnosti, ktoré sa nám zdajú dôležité. Kufre však majú obmedzený priestor a často viac ako jednu kabelku si nemôžeme dovoliť vziať. Riešením sú dámske crossbody kabelky MirrorMirror s vymeniteľným vrchom!

Cestovanie s mojimi novými kabelkami je pohodlné a jednoduché. Vďaka vymeniteľnej hornej časti si ich môžete zobrať hneď niekoľko. Stačí si zobrať jednu zo základných farieb, t.j. žltá, čierna, modrá, biela a bordová, a k tomu niekoľko vymeniteľných vrchov/ flapov. Kabelky ponúkajú 8 rôznych vzorov flapov/ vymeniteľných vrchných častí. Ich praktické využitie je však doplnené aj o niečo viac!

Kabelky MirrorMirror nie sú iba efektívnym riešením k cestovaniu, ale aj dokonalým módnym doplnkom. Vďaka vymeniteľným častiam, flapom a strapom, z ktorých pozostávajú, si môžete samy vytvoriť kabelku presne podľa svojich predstáv. Kombinujte, experimentujte, nechajte svoju kreativitu vybuchnúť a zahrajte sa na módnu návrhárku!

Motívy, farebné kombinácie či rôzne iné dizajnové elementy vrchnej časti – flap-u – môžete doplniť jedinečnými ramienkami podľa vlastného výberu. Nielen že bude vaše cestovanie a prenášanie obľúbených kabeliek jednoduché. Budete žiariť aj ako módna osobnosť, ktorá má svoj osobitý, vycibrený štýl a vkus. Spájame príjemné s užitočným a výsledkom je praktická kabelka, ktorá je už na prvý pohľad príťažlivá. Navyše, ramienka/ strapy môžte kombinovať ku hociktorej inej kabelke, ktorú máte doma a zdá sa Vám uz všedná a chcete ju nejakým spôsobo oživiť.

Môj internetový obchod MirrorMirror.sk vám ponúka široký výber kabeliek a náhradných flapov, ramienok, do ktorých sa zamiluje každá milovníčka módy. Definujte svoj štýl a ukážte svetu, čo sa vám páči. Cestujte s mojimi kabelkami a milujte život!