• 1 z 5
 

Vymeniteľný koženkový flap Olga

 

Vymeniteľný koženkový vrch Olga s romantickým folklórnym dizajnom pre každú milovníčku ľudových motívov.

Dostupnosť Vypredané
€12
   
Kód tovaru 124
Značka MirrorMirror
Kategória Flapy - vymeniteľné vršky
Záruka 2 roky
 

Nalaďte sa na folklór a ukážte svoju hrdosť na rodnú krajinu. To všetko v modernom prevedení s vymeniteľným vrchom Olga. Poľahky ho skombinujete s lady kabelkami Lady Mini Burgundy alebo Chic Mini Mango.

Ukážte svetu, že ľudové motívy sa kamarátia s najmodernejšími farebnými kombináciami na crossbody kabelkách. Symboly srdca vyobrazené na trendy kabelke, ako kedysi na čičmianskych domčekov? Samozrejme! Láska je predsa súčasťou každého storočia a kabelky by nemali byť výnimkou. Čierny podklad flapu dáva vyznieť farebným vzorom a v kombinácii s mango či burgundy telom kabelky tvorí naozaj vkusný súlad. Jednoduchý a nenápadný zlatý detail vyznie práve so zlatou retiazkou a uzatváraním kabelky.

Naše mirrormirror flapy robia z kabelky chameleóna, posúďte to sami. Flap Olga poteší každú romantickú dušu túžiacu po peknej kabelke. Je na vás, či na kabelke chcete postaviť celý outfit, alebo sa riadite heslom: Čím viac vzorov a farebných kombinácií, tým lepšie.

Slovenská značka MirrorMirror svojmu vzniku vďačí za návštevu ďalekej Číny. Jej zakladateľky Timeu a Adelu tam viedol medzinárodný veľtrh, kde po prvýkrát videli jedinečné kabelky s vymeniteľným vrchom a ramienkami. Jedinečná kabelka je podľa nich niečo, čo na outfite upúta na prvý pohľad, a preto sa rozhodli letné kabelky s flapmi vyrábať a predávať na Slovensku. Všetky dizajny sú originálne a navrhnuté priamo
zakladateľkami MirrorMirror.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: