• 1 z 3
 

Vymeniteľný koženkový flap Alina

Neohodnotené
 

Štýlový flap na mini kabelku s hravým letným dizajnom pre všetky dámy s chuťou zaujať.

Dostupnosť Skladom (15 ks)
€10
   
Kód tovaru 130
Značka MirrorMirror
Kategória Flapy
Záruka 2 roky
 

Staňte sa kráľovnou pastelu a naberte odvahu na netradičnú kombináciu baby blue a baby pink s vášnivou červenou. Móda nemá hranice, hlavné je sa baviť. So štýlovou mini kabelkou ako je táto nikto nepoprie, že sa bavíte aj vy.

 

Letná kabelka postriekaná farbou? To nie je žiadna nehoda, ale trend posledných rokov. Ukážte, že sa neberiete príliš vážne a postavte svoj štýl na kľúčových kúskoch ako je tento. Farebný flap je kompatibilný so všetkými kabelkami, a preto ho môžete kombinovať s konkrétnymi farbami kabeliek. Samozrejme, čím viac svoju zbierku kabeliek rozšírite, tým väčšie budú vaše možnosti pri vytváraní čo najštýlovejších outfitov. Nezabudnite, čím odvážnejší mix farieb, tým mladistvejšie a veselšie budete v oblečení pôsobiť.

Naše flapy robia z kabelky chameleóna, posúďte to sami. Flap Alina spĺňa atribúty sviežej letnej kabelky, je svieža a zladíte k nej doslova každú farbu. Je na vás, či na kabelke chcete postaviť celý outfit, alebo sa radíte heslom: Čím viac crazy vzorov a farieb, tým lepšie.