• 1 z 6
 

Kabelka Zlatá závisť

 

Listovej kabelke sa nehovorí nie, zvlášť keď spája nespojiteľné. Urban štýl londýnských ulíc s drsnými cvokmi kontrastuje s francúzskou ľahkosťou prírodných farieb.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Bežná cena €32
Ušetríte €22 (–68 %)
€10
   
Kód tovaru 42
Značka MirrorMirror
Kategória Rôzne kabelky s menovkou originálne
Záruka 2 roky
 

Kabelka mirrormirror o rozmeroch 29x23,5 cm je štýlovým kúskom do mesta aj na party. Kombinácia šedej brúsenej PU kože a béžovej je elegantná a jednoduchá. Drsnosť sa prejavuje na detailoch, zlaté cvoky a masívna zlatá reťaz sú kamennými prvkami tejto luxusnej listovej kabelky. Nie nadarmo ju v mirrormirror nazývame Zlatá závisť. Odporúčame vám ju nosiť ku džínsom a zvrškom neutrálnych farieb aby ste si zachovali farebnú jednotu. Tie odvážnejšie dámy môžu siahnuť po kožených legínach prípadne koženej bunde, a docieliť tak rockerský vzhľad.

 

V prípade, že listové kabelky rada sama upravujete, odporúčame vám vybrať si jedno z našich ozdobných ramienok. My v mirrormirror vám na odľahčenie outtfitu odporúčame toto!

 

Túžba vlastniť doplnok s pridanou hodnotou nás, zakladateľky MirrorMirror, zaviedla až za hranice Európy, na svetoznámy veľtrh inovácií do Číny. Jedinečné kabelky s vymeniteľnými vrchmi, tzv. flapmi  a vymeniteľné ramienka ich podmienku spĺňali do bodky. Kamarátky Timea a Adela sa rozhodli priniesť túto horúcu novinku domov na Slovensko. Po vytvorení unikátnych dizajnov na letné kabelky s flapmi už nasledovala samotná výroba, aby sme vám naše MirrorMirror kúsky mohli predstaviť čo najskôr.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
3x
4
0x
3
1x
2
6x
1
2x
Nevypĺňajte toto pole: