• 1 z 3
 

Vymeniteľný koženkový flap Oliwia

3 hodnotenia
 

Koľko štýlových kabeliek potrebuje party diva? Odpoveď znie, jednu! A samozrejme, nespočetne veľa mirrormirror flapov!

Dostupnosť Skladom (10 ks)
€10
   
Kód tovaru 121
Značka MirrorMirror
Kategória Flapy
Záruka 2 roky
 

Chystáte sa na party a odmietate kupovať ďalšiu kabelku, na ktorú bude sadať prach? A čo takto skúsiť vymeniteľný vrch Oliwia so zlatými trblietkami doplnenými o hravé pastelové farby?

Luxusná party crossbudy kabelka má mať miesto v šatníku každej dámy. Flap Oliwia vyčaruje z vašej Lady Mini Burgundy alebo Chic Mini Mango prvotriedny doplnok, a to všetko za skvelú cenu. Navyše, zlaté detaily flapu dokonale dopĺňajú pozlátenú retiazku a uzatváranie tela kabelky, kam sa vojdú všetky nevyhnutnosti ako rúž, zrkadielko či telefón. Ak máte celú kolekciu flapov (alebo na svojej zbierke usilovne pracujete), máte bod u nás i u módnej polície. Nikto vám neuverí, že nevlastníte len dve, tri...rôzne kabelky. Nebojte sa, my vás určite neprezradíme!

Naše mirrormirror flapy robia z kabelky chameleóna, posúďte to sami. Flap Oliwia poteší každú romantickú dušu túžiacu po peknej kabelke. Je na vás, či na kabelke chcete postaviť celý outfit, alebo sa riadite heslom: Čím viac vzorov a farebných kombinácií, tým lepšie.

Túžba vlastniť doplnok s pridanou hodnotou nás, zakladateľky MirrorMirror, zaviedla až za hranice Európy, na svetoznámy veľtrh inovácií do Číny. Jedinečné kabelky s vymeniteľnými vrchmi, tzv. flapmi  a vymeniteľné ramienka ich podmienku spĺňali do bodky. Kamarátky Timea a Adela sa rozhodli priniesť túto horúcu novinku domov na Slovensko. Po vytvorení unikátnych dizajnov pre letné kabelky s flapmi už nasledovala samotná výroba, aby sme vám naše MirrorMirror kúsky mohli predstaviť čo najskôr.