• 1 z 3
 

Vymeniteľný flap Kožušina Rose Gold

5 hodnotení
 

Táto kožušina síce telo nezahreje, zato oči určite. Chlpatá kabelka je iste na zozname vecí s nádpisom “musím mať”!

 

Dostupnosť Skladom (4 ks)
€12
   
Kód tovaru 133
Značka MirrorMirror
Kategória Flapy
Záruka 2 roky
 

Spojenie dvoch súčasných trendov, rose gold farby a kožušinového materiálu je istotou, že sa na vás uprie nejedno oko. Takáto chlpatá kabelka zaujme a povýši váš outfit na vyšší level.

Kabelka s kožušinou, alebo bez? S flapmi je to na vás, kožušinu zvolíte vtedy, keď to sama uznáte za vhodné. Flap je kompatibilný s Chic Mini Mango i Lady Mini Burgundy, a preto ho môžete kombinovať s konkrétnymi farbami kabeliek. Burgundy či Mango, s Rose Gold kožušinou vkus nezapriete.

Naše flapy robia z kabelky chameleóna, posúďte to sami. Kožušinový flap rose gold je príležitostný, preto vám ho radíme využiť pri návštevách divadla, premiérach či iných večerných udalostiach. Doplnok v podobe chlpatej kabelky rozžiari aj tie najjednoduchšie šaty.

Slovenská značka MirrorMirror svojmu vzniku vďačí za návštevu ďalekej Číny. Jej zakladateľky Timeu a Adelu tam viedol medzinárodný veľtrh, kde po prvýkrát videli jedinečné kabelky s vymeniteľným vrchom a ramienkami. Jedinečná kabelka je podľa nich niečo, čo na outfite upúta na prvý pohľad, a preto sa rozhodli letné kabelky s flapmi vyrábať a predávať na Slovensku. Všetky dizajny sú originálne a navrhnuté priamo zakladateľkami MirrorMirror.