Akcia Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Ozdobné ramienko žlté pletené

5 hodnotení
 

 

Ozvláštni svoje kabelky jednoduchým doplnkom. Ozdobný strap im dodá potrebný šmrnc.

 

Dostupnosť Skladom (13 ks)
Bežná cena €12
Ušetríte €7 (–58 %)
€5
   
Kód tovaru 108
Výrobca MirrorMirror
Kategória Ozdobné strapy
Záruka 2 roky
 

Vymeniteľné ramienko z koženky zaručene vyčaruje trendy kúsok aj zo staršej kabelky. Žlté ramienko v nás evokuje sviežosť letných dní a ich pohodu, verím že aj vo vás. Strhnite na seba pohľad!

Keď exkluzívna francúzska značka Hermés na jar v roku 2017 predviedla svoju kolekciu pre sezónu jeseň/zima 2017, strhol sa pravý ošiaľ. Diktát módnych magnátov pre túto sezónu je jasné, ozdobné ramienko je alfou a omegou svetu kabeliek. Je na vás, či táto ozdoba bude skrášľovať vaše hobo, shopper či crossbody kabelky. Pri crossbody štýle staré ramienko nahradíte ozdobným a z niekoľko ročnej stálice je nová štýlová kabelka. Ak potrebujete vylepšiť svoje satchel či bowler bags, vymeniteľné ramienko pripnete na rúčky kabelky. Umožní vám to sofistikovane ladiť outfit s kabelkou bez toho, aby ste si kupovali novú.

My v mirrormirror sme fanúšikovia kombinácie žltého strapu a vyšívanej Bordeaux kabelky.

Vznik slovenskej značky MirrorMirror, tak ako aj mnohé iné, ovplyvnila cesta na východ, konkrétne do ďalekej Číny. Zakladateľky Tímeu a Adelu tam na prvý pohľad zaujali kabelky s netradičným prevedením, dovtedy neznámym u nás v Európe. Potom už nasledovali vlastné návrhy dizajnov a samotná výroba, vďaka čomu si unikátne vymeniteľné kabelky a strapy môžete kúpiť práve u nás.