Akcia Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Ozdobné ramienko s Motýlikmi

5 hodnotení
 

Ozvláštni svoje kabelky jednoduchým doplnkom. Ozdobný strap im dodá potrebný šmrnc.

 

Dostupnosť Skladom (35 ks)
Bežná cena €10
Ušetríte €5 (–50 %)
€5
   
Kód tovaru 102
Výrobca MirrorMirror
Kategória Ozdobné strapy
Záruka 2 roky
 

Vymeniteľné ramienko z koženky zaručene vyčaruje trendy kúsok aj zo staršej kabelky. Motýliky sú skvelý spôsob ako dať najavo, že milujete farby a leto. Strhnite na seba pohľad!

Keď exkluzívna francúzska značka Hermés na jar v roku 2017 predviedla svoju kolekciu pre sezónu jeseň/zima 2017, strhol sa pravý ošiaľ. Diktát módnych magnátov pre túto sezónu je jasný, ozdobné ramienko je alfou a omegou svetu kabeliek. Je na vás, či táto ozdoba bude skrášľovať vaše hobo, shopper či crossbody kabelky. Pri crossbody štýle staré ramienko nahradíte ozdobným a z niekoľko ročnej stálice je nová štýlová kabelka. Ak potrebujete vylepšiť svoje satchel či bowler bags, vymeniteľné ramienko pripnete na rúčky kabelky. Umožní vám to sofistikovane ladiť outfit s kabelkou bez toho, aby ste si kupovali novú.

My v mirrormirror sme fanúšikovia kombinácie strapu s motýlikmi a tejto červenej retro kabelky. Kontrast farieb dáva do popredia oba prvky, kabelku aj motýlikový strap.

Túžba vlastniť doplnok s pridanou hodnotou nás, zakladateľky MirrorMirror, zaviedla až za hranice Európy, na svetoznámy veľtrh inovácií do Číny. Jedinečné kabelky s vymeniteľnými vrchmi, tzv. flapmi  a vymeniteľné ramienka ich podmienku spĺňali do bodky. Kamarátky Tímea a Adela sa rozhodli priniesť túto horúcu novinku domov na Slovensko. Po vytvorení unikátnych dizajnov na letné kabelky s flapmi už nasledovala samotná výroba, aby sme vám MirrorMirror kúsky mohli predstaviť čo najskôr.