Akcia Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Kabelka štvorfarebná

1 hodnotenie
 

Farebná kabelka do ruky, kam zbalíte všetko, čo potrebujete. Zvýrazníte svoju veselú osobnosť štýlovým doplnkom.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
Bežná cena €35
Ušetríte €19 (–54 %)
€16
   
Kód tovaru 48
Výrobca MirrorMirror
Kategória Kabelky
Záruka 2 roky
 

Jedinečná praktická žena potrebuje rovnako jedinečnú kabelku. Štvorfarebná štýlová kabelka tieto vlastnosti do bodky spĺňa. Presvedčte sa o tom sama.

 

Kabelka mirrormirror z jemnej brúsenej PU kože je výnimočná z niekoľkých dôvodov. Jedna z prvých vecí je netradičná kombinácia farieb. Červená a ružová je spojenie, na ktoré si trúfajú zväčša iba odvážne módne blogerky. Vyskúšajte ju aj vy a zistíte, že vám to umožní si vyskladať mnoho zaujímavých outfitov. Šikovná veľkosť 38x28 cm sa hodí do práce, keď so sebou potrebujete odniesť notebook či menší nákup. Vnútorné zapínanie na zips je jednoduché a praktické. Dajte šancu niečomu novému a vystúpte zo svojej komfortnej zóny čiernych a hnedých kabeliek.

Budeme radi, keď sa odvážite na ešte extravagantnejšiu verziu kabelky. S ozdobným ramienkom budete ešte viac vynikať v dave a stanete sa zaručene neprehliadnuteľnou.

Čo takto cik-cak verzia?

Túžba vlastniť doplnok s pridanou hodnotou nás, zakladateľky MirrorMirror, zaviedla až za hranice Európy, na svetoznámy veľtrh inovácií do Číny. Jedinečné kabelky s vymeniteľnými vrchmi, tzv. flapmi  a vymeniteľné ramienka našu podmienku spĺňali do bodky. Kamarátky Tímea a Adela sa rozhodli priniesť túto horúcu novinku domov na Slovensko. Po vytvorení unikátnych dizajnov pre letné kabelky s flapmi už nasledovala samotná výroba, aby sme vám naše MirrorMirror kúsky mohli predstaviť čo najskôr.