Akcia Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Vymeniteľný koženkový flap Alina

Neohodnotené
 

Štýlový flap na mini kabelku s hravým letným dizajnom pre všetky dámy s chuťou zaujať.

Dostupnosť Skladom (16 ks)
Bežná cena €12
Ušetríte €7 (–58 %)
€5
   
Kód tovaru 130
Výrobca MirrorMirror
Kategória Kabelky MirrorMirror
Záruka 2 roky
 

Staňte sa kráľovnou pastelu a naberte odvahu na netradičnú kombináciu baby blue a baby pink s vášnivou červenou. Móda nemá hranice, hlavné je sa baviť. So štýlovou mini kabelkou ako je táto nikto nepoprie, že sa bavíte aj vy.

 

Letná kabelka postriekaná farbou? To nie je žiadna nehoda, ale trend posledných rokov. Ukážte, že sa neberiete príliš vážne a postavte svoj štýl na kľúčových kúskoch ako je tento. Farebný flap je kompatibilný s Chic Mini Mango i Lady Mini Burgundy, a preto ho môžete kombinovať s konkrétnymi farbami kabeliek. Samozrejme, čím viac svoju zbierku kabeliek rozšírite, tým väčšie budú vaše možnosti pri vytváraní čo najštýlovejších outfitov. Nezabudnite, čím odvážnejší mix farieb, tým mladistvejšie a veselšie budete v oblečení pôsobiť.

Naše flapy robia z kabelky chameleóna, posúďte to sami. Flap Alina spĺňa atribúty sviežej letnej kabelky, je svieža a zladíte k nej doslova každú farbu. Je na vás, či na kabelke chcete postaviť celý outfit, alebo sa radíte heslom: Čím viac crazy vzorov a farieb, tým lepšie.

Túžba vlastniť doplnok s pridanou hodnotou nás, zakladateľky MirrorMirror, zaviedla až za hranice Európy, na svetoznámy veľtrh inovácií do Číny. Jedinečné kabelky s vymeniteľnými vrchmi, tzv. flapmi  a vymeniteľné ramienka ich podmienku spĺňali do bodky. Kamarátky Timea a Adela sa rozhodli priniesť túto horúcu novinku domov na Slovensko. Po vytvorení unikátnych dizajnov pre letné kabelky s flapmi už nasledovala samotná výroba, aby sme vám naše MirrorMirror kúsky mohli predstaviť čo najskôr.