Akcia Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Lady Mini Kabelka Burgundy s Gold Rose + 2 vymeniteľnými flapmi

5 hodnotení
 

Vždy iná a pritom stále tá istá. Farebná kabelka s flapmi ladiacimi presne k vášmu outfitu.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (3 ks) Skladom (3 ks) Skladom (2 ks) Skladom (4 ks)
Flap1
Flap2
Bežná cena €30
Ušetríte €12 (–40 %)
€18 €18 €18 €18 €18
   
Kód tovaru Zvoľte variant 142/ALI4 142/ALI5 142/OLG2 142/OLG5
Výrobca MirrorMirror
Kategória Kabelky MirrorMirror
Záruka 2 roky
 

Chcete si zbaliť kabelky ladiace k svojim outfitom bez zbytočnej záťaže? K štýlovej kabelke Lady mini burgundy Gold Rose a získate dva vymeniteľné flapy, vďaka čomu ušetríte priestor v batožine i šatníku.

Dizajn Burgundy kabelky patrí k nestarnúcim, zaručene bude mať právoplatné miesto najkrajšej kabelky medzi vašimi ostatnými štýlovými kabelkami. Kvalitná PU koža je doplnená o 120 cm dlhé kovové pozlátené ramienko a uzatváranie na otáčanie. Svieža mango farba tela kabelky vás vráti do slnečných letných dní a oživí aj ten najjednoduchší outfit. Navyše, vďaka dvom nastaviteľným flapom podľa vášho výberu si túto štýlovú kabelku prispôsobíte ako budete chcieť a ukážete tak svoj zmysel pre detail.

Naše flapy robia z kabelky chameleóna, posúďte to sami. Kožušinový flap

je príležitostný, preto vám ho radíme využiť pri návštevách divadla, premiérach či iných večerných udalostiach. Flap Olga má zase mimoriadne trendy folklórny podtón a vďaka jej farebnej rôznorodosti ju zladíte takmer ku všetkému.

Slovenská značka MirrorMirror svojmu vzniku vďačí za návštevu ďalekej Číny. Jej zakladateľky Timeu a Adelu tam viedol medzinárodný veľtrh, kde po prvýkrát videli jedinečné kabelky s vymeniteľným vrchom a ramienkami. Jedinečná kabelka je podľa nich niečo, čo na outfite upúta na prvý pohľad, a preto sa rozhodli letné kabelky s flapmi vyrábať a predávať na Slovensku. Všetky dizajny sú originálne a navrhnuté priamo zakladateľkami MirrorMirror.