MirrorMirror kabelky a cestovanie? Perfektná kombinácia!

Cestovanie je pre nás ženy častokrát nočnou morou. Na hory, k moru či na chatu alebo do milovanej metropoly by sme si najradšej zobrali polovicu domácnosti. Nejedná sa iba o oblečenie, ale aj kozmetiku, doplnky či kabelky a rôzne iné drobnosti, ktoré sa nám zdajú dôležité. Kufre však majú obmedzený priestor a často viac ako jednu kabelku si nemôžeme dovoliť vziať. Riešením sú Miss mini kabelky s vymeniteľným vrchom!

Cestovanie s našimi novými kabelkami je pohodlné a jednoduché. Vďaka vymeniteľnej hornej časti si ich môžete zobrať hneď niekoľk kabeliek v jednej. Stačí Miss mini a niekoľko vymeniteľných vrchov/ flapov. Kabelky ponúkajú 9 rôznych vzorov flapov/ vymeniteľných vrchných časti. Ich praktické využitie je však doplnené aj o niečo viac!

Kabelky MirrorMirror nie sú iba efektívnym riešením k cestovaniu, ale aj dokonalým módnym doplnkom. Vďaka vymeniteľných častí, z flapov a strapov,  ktorých pozostávajú, si môžete samy vytvoriť kabelku presne podľa svojich predstáv. Kombinujte, experimentujte, nechajte svoju kreativitu vybuchnúť a zahrajte sa na módnu návrhárku!

Motívy, farebné kombinácie či rôzne iné dizajnové elementy vrchnej časti – flap-u – môžete doplniť jedinečnými ramienkami podľa vlastného výberu. Nielen že bude vaše cestovanie a prenášanie obľúbených kabeliek jednoduché. Budete žiariť aj ako módna osobnosť, ktorá má svoj osobitý, vycibrený štýl a vkus. Spájame príjemné s užitočným a výsledkom je praktická kabelka, ktorá je už na prvý pohľad príťažlivá.

Náš internetový obchod MirrorMirror.sk vám ponúka široký výber kabeliek a náhradných flapov, ramienok, do ktorých sa zamiluje každá milovníčka módy. Definujte svoj štýl a ukážte svetu, čo sa vám páči. Cestujte s našimi kabelkami a milujte život!